Hakkımızda

Teleqoix, Germany ve Canada lokasyon hizmet sağlayan bir veri merkezidir. 2008 yılıdından bu yana faliyet gösteren ve dünyanın her yerinde hizmet sunun firmamız şimdi Türkiye'de hizmete başlamıştır. Türkiye hizmet kanalı sorumlusu sayın Abdussamed YÜKSEL'dir. Bayi şeklinde hizmet vermektedir. Türkiye'de resmi firma olarak çalışmaktadir. Dünya genelinde Almanyada 60 'dan fazla Canada'da 150 adet dedicated fiziksel sunucu barındırmaktadır. Gerçek Marka ismi TQO olarak anımsanmaktadır. Gerçek web sitesi www.tqo.com.de dir. Sizde Hizmetlerimizden yararlanmaya başlayın kesintisiz hizmet ve kaliyeli hizmet önceliğimizdir.


Hangi ürün ve hizmetleri sağlıyoruz ?

Kuruluşumuzdan bu yana, Alan Adı , Web Hosting , Bayi Hosting , Sanal Sunucu , Kiralık Sunucu , Cloud Sistemleri , Yedekleme Sistemleri , Barındırma Hizmetleri , Dijital Pazarlama , Kurumsal web tasarımları ve Programlamalar Ve Danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Oluşturduğumuz ARGE yapımız ile sürekli yeni teknolojiler geliştirerek trendleri takip etmekteyiz. Verdiğimiz tüm hizmetler için servis seviye garantileri (SLA) sunmaktayız.

Misyonumuz

TQO olarak müşterilerimize,en etkin,hızlı ve kesintisiz bir barındırma imkanı sunarak,gönül rahatlığı ile web site,sunucu,ve diğer dijital hizmetlerini kesintisiz bir alt yapı ve memnuniyetle host etmektir.


Visyonumuz

TQO olarak,türkiye ve global pazarda iddialı bir konum elde ederek,yurtdışındaki servis sağlayıcıların ciddi teknik destek eksikliğini pazarda TQO olarak doldurarak, insanların daha huzurlu bir gün geçirmesini sağlamak istiyoruz.
Teşekkürler..


Teleqoix bir TQO Markasıdır. Türkiye Destek departmanında toplam 5 kişi çalışmaktadir ve 2 yönetici bulunmaktadir.

Yönetim Kurulu
BŞK. S.YÜKSEL
BŞK YRD. Funda A.

Abuse E-posta: abuse@tqo.com.de
Hukuk : law@teleqoix.com 

 

Ticari Bilgileri;
Teleqoix - TQO
global data center software interconnection service solutions eu. ltd. llc.
TÜrkiye Sorumlu Kişi: Samet Yüksel
Adres : Folkart Towers, Adalet, Manas Blv. Yanyolu No:47, 35530 Bayraklı/İzmir
Menderes VD. 9930588602
TC no: 47677663466  BTK YS NO: TIKLAYINIZ